Aktualności

Wyniki rekrutacji na staże - rekrutacja maj 2012
18:59 Poniedziałek, 28 maj 2012
Miło nam poinformować, że w ramach systemu KAS wyłonionych zostało 51 najaktywniejszych studentów, którzy otrzymali w ramach nagrody możliwość odbycia trzy miesięcznego płatnego stażu w najprężniejszych firmach z regionu.
Proces aplikacji do firm trwał 2 tyg. Za pomocą aplikacji internetowej studenci mieli możliwość wyboru miejsca odbywania stażu spośród ponad 50 firm z regionu. Wszyscy studenci znaleźli dla siebie odpowiednią ofertę. Pracodawcy natomiast pozyskali stażystów, którzy spełnili ich  oczekiwania.
Studenci/absolwenci rozpoczną staż w takich firmach jak: Brlinek S.A., Rovese S.A., K-EX Sp. z o.o, Bank Pekao, Wodociągi Kielce, Kielecki Park Technologiczny , Targi Kielce S.A., BCO Biuro Doradztwa Biznesowego Sp.J., Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Kancelaria Doradcy Podatkowego INTER KODEX , Kancelaria Notarialna Mecenas Michał Kasperek, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Fundacja Regionalis, Stowarzyszenie PROREW .
Wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy !!!
Szanowni Państwo
19:18 Piątek, 25 maj 2012
Pragniemy poinformować, iż wszystkie grupy Przedsiębiorczego Studenta oraz Spotkań z praktykami zawodu ukończyły szczęśliwie zajęcia. Dumnym absolwentom zajęć życzymy dalszych sukcesów na polu zdobywania wiedzy oraz kształtowania ścieżki kariery zawodowej. Osoby z Wydziałów, na których funkcjonują wpisy do indeksów zapraszamy do punktu konsultacyjnego 29.05.2012 od 8:30 do 15:30;  31.05.2012 od 12:45 do 18:00; 06.06.2012 od 12:00 do 15:00 po wpisy.

Zespół GTK
Szanowni Państwo
09:45 Czwartek, 12 kwiecień 2012
W dniu 29.03.2012 odbyło się pierwsze spotkanie panelowe przedstawicieli środowiska naukowego wydziału Humanistycznego oraz pracodawców. Spotkania mają na celu dostosowanie metod i programów nauczania do wymogów rynku pracy"

31
32
33
34
Kolejna grupa
19:04 Sobota, 24 marzec 2012
Kolejna grupa „Przedsiębiorczego Studenta” bogatsza o cenną wiedzę ukończyła pełny cykl szkoleniowy. Serdecznie gratulujemy absolwentkom tego modułu i życzymy sukcesów oraz wielu możliwości wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.

Studenci i Absolwenci UJK
19:10 Czwartek, 22 marzec 2012
Z dniem 23-go kwietnia 2012 roku zostanie rozpoczęta procedura wybierania kandydatur na płatne staże w ramach projektu "Edukacja dla rynku pracy".

Szczegółowe informacje i baza firm znajdują się w zakładkach "Staże".

Serdecznie zapraszamy!.
Raport ewaluacyjny z I edycji praktyk.
19:02 Czwartek, 22 marzec 2012
Miło nam poinformować Państwa o wynikach badań dotyczących praktyk zrealizowanych w 2011.
W I edycji w ramach Projektu wzięło udział 39 praktykantów (kobiety i mężczyźni).
Nawiązano współpracę z ponad 40-stoma  pracodawcami.
Praktyki zostały ocenione przez uczestników bardzo dobrze (ocena 9 na 10).
  • 97% praktykantów stwierdziło, że praktyka była zgodna z ich oczekiwaniami.
  • 90% praktykantów odpowiedziało, że warunki pracy umożliwiały realizację powierzonych zadań
Wykres 1: Czy program praktyk był zgodny z  Pana/Pani oczekiwaniami?
raport
Źródło: Opracowanie własne
Więcej informacji o wynikach badań znajdziecie państwo w "Raporcie-praktyki 2011” zamieszczonym poniżej.

Raport-praktyki 2011
Uwaga Pracodawcy !!
10:23 Wtorek, 20 marzec 2012
Zapraszamy Pracodawców do wzięcia w projekcie ,,Edukacja dla rynku pracy" poprzez program Staży dla Studentów i Absolwentów UJK w Kielcach. Celem stażu jest przygotowanie zawodowe studenta do realiów rynku pracy, realizowany w formie 3 miesięcy w pełnym wymiarze godzinowym. Izba Gospodarcza ,,Grono Targowe Kielce" jest instytucją kierującą na staż a tym samym jest płatnikiem wynagrodzenia stażowego oraz składek na ubezpieczenie społeczne. W ramach projektu przewidziano także rekompensatę dla pracodawców z tytułu ,,przygotowania miejsca pracy i opieki nad stażystą". Szczegółowe informacje oraz kryteria dostępne są:
w Punkcie Konsultacyjnym GTK
ul. Świętokrzyska 15
bud. G pok. A8 (parter)
mail: stanczyk.beata@gmail.com
Projekt finansowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Targi pracy
14:47 Czwartek, 08 marzec 2012
Podczas  VI Ogólnopolskich Targach Pracy Kariera i Rozwój,  uczestnicy  mieli okazję zapoznać się z ofertą Grona Targowego Kielce.  Na Naszym stoisku przedstawiliśmy  m.in. informacje o projekcie Edukacja dla rynku pracy, który spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony studentów i absolwentów.  Odwiedzający brali udział w licznych konkursach dotyczących działalności GTK. Jednym z nich była loteria fantowa, oraz qiuz na najlepsze hasła dotyczące Grona Targowego.  Ex aequo  zwyciężyły: „Grono Targowe z nim wygrać karierę mogę” oraz „Chcesz mieć kwalifikacje nowe – czeka na Ciebie Grono Targowe”. Wszystkie osoby biorące udział w zabawie  otrzymywały nagrody ufundowane przez sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za miłą współpracę.Nabór na wakacyjne grupy
20:02 Wtorek, 21 luty 2012
Przedsiębiorczy Studencie !
Przedsiębiorcza Studentko !

Rozpoczęliśmy właśnie nabór na wakacyjne grupy modułu szkoleniowego Przedsiębiorczy Student. Chcesz podnieść swoją wiedzę i kwalifikacje na rynku pracy w czasie wolnym
od zajęć na uczelni? Chcesz pozyskać informacje od wysokiej klasy trenerów? Nie czekaj. Aplikuj już dziś. Osoby chętne proszone są o kontakt pod adresem:

s.bogucki@gronotargowe.pl.

W temacie proszę wpisać PS wakacje, a w treści maila umieścić:
  • swoje imię i nazwisko
  • kierunek, rok i stopień studiów
  • numer kontaktowy
  • preferowaną formę terminów (zwartą np. przez 5 dni w tygodniu, lub np. 2 / tydzień)

Pytania? Wątpliwości? Sugestie? Piszcie śmiało!

Zespół GTK

Poszukiwani Trenerzy
13:50 Piątek, 20 styczeń 2012
Izba Gospodarcza ,,Grono Targowe Kielce", partner w projekcie ,,Edukacja dla rynku pracy" poszukuje  trenerów do prowadzenia zajęć dydaktycznych w ramach modułu ,,Spotkań z praktykiem zawodu" na wydziale Zarządzania i Administracji oraz Matematyczno-Przyrodniczym . Stawka przewidziana za 1h zrealizowanego szkolenia wynosi 120 zł brutto. Od Trenerów wymagane jest min. 2 letnie doświadczenie zawodowe zbieżne z kierunkiem danego wydziału. Praca lub udział w projektach NSRO będzie dodatkowym atutem. Osoby zainteresowane powinny dostarczyć do 03.02.2012 swoje CV w zamkniętej kopercie do punktu konsultacyjnego GTK przy ul. Świętokrzyskiej 15 bud. G  pok.a8  w Kielcach. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Znaleziono 73 wpisów i podzielono je po 10 na stronę
wybór strony: poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna
Grono Targowe Kielce 2021      (web) PCet