Aktualności

Zmiany w sposobie aplikowania na praktyki studenckie
21:30 Czwartek, 16 czerwiec 2011
Miło nam poinformować,  że od 16 czerwca 2011r. rozpoczynamy otwarty nabór na praktyki studenckie! Mogą brać w nich udział wszyscy studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych UJK
Co należy zrobić ?
  • Zgłosić się do punktu konsultacyjnego Grona Targowego Kielce przy ulicy Świętokrzyskiej 15; bud. G pok. A8
  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy
  • Przejść pozytywnie proces rekrutacyjny w wybranej firmie
Rekrutacja na praktyki trwa przez cały rok akademicki!
Kontakt i więcej informacji w zakładce praktyki
Szanowni Państwo
09:14 Czwartek, 16 czerwiec 2011
Zapraszamy do udziału w OTWARTYM NABORZE na praktyki studenckie!

W praktykach mogą brać udział wszyscy studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych UJK zainteresowani podniesieniem kwalifikacji i odbyciem praktyki zawodowej w najlepszych firmach regionu.
Rekrutacja na praktyki trwa przez cały rok akademicki.

Szczegółowe informacje i baza firm znajdują się w zakładce praktyki.
Wyniki rekrutacji na staże i praktyki- rekrutacja maj 2011
21:27 Środa, 01 czerwiec 2011
Miło nam poinformować że w majowej  rekrutacji na staże i praktyki zakwalifikowano 32 osoby na staż i 11 osób na praktykę.
Studenci/absolwenci  rozpoczną praktykę/staż w takich  firmach jak: Targi Kielce S.A., Cersanit, Hotel Tęczowy Młyn, BCO Biuro Doradztwa Biznesowego Sp.J., Barlinek, Ramstad, EPRD- Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego, SIR Stowarzyszenie Integracja i Rozwój, SCiTT, AIP,Fundacja Regionalis, Stowarzyszenie PROREW, Fundacja CEL.
Wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy !!!

Wyniki rekrutacji na staże i praktyki- kwiecień 2011
19:55 Piątek, 15 kwiecień 2011
Praktyki i staże przyznane zostały studentom/ absolwentom wyłonionym przez jednostkę organizującą rekrutację- Akademickie Biuro Karier UJK na podstawie złożonej dokumentacji przeliczanej na punkty w oparciu o kryteria stanowiące Załącznik nr.1.do Regulaminu praktyk/staży.
W kwietniowej rekrutacji na staże i praktyki zakwalifikowano 21 osób na staż i 4 osoby na praktykę.
Wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy !!!
UWAGA!!!
12:52 Piątek, 01 kwiecień 2011
Studenci i Absolwenci UJK
z dniem 1go kwietnia 2011 roku została rozpoczęta procedura wybierania kandydatur do systemu staży i praktyk. Szczegółowe informacje i baza firm znajdują się w zakładkach ,,staże" oraz ,,praktyki". W przypadku pytań prosimy o kontakt.

pozdrawiamy
zespół GTK
Szanowni Państwo
09:30 Wtorek, 22 marzec 2011
pragniemy poinformować że w roku 2011 szkolenia ,,Przedsiębiorczy studen"t oraz ,,Spotkania z praktykiem zawodu" realizowane będą na wydziale Pedagogicznym i Artystycznym w semestrze letnim i zimowym. Szczegółowe informacje pod adresem mailowym d.walczak@gronotargowe.pl 

Bądź na bieżąco - Zapisz się do newslettera!!
Szanowni Państwo
09:29 Poniedziałek, 21 marzec 2011
Miło nam poinformować, że 29 marca rozpoczynają zajęcia pierwsze grupy szkoleniowe innowacyjnych na skale Polski modułów ,,Przedsiębiorczy student" oraz ,,Spotkania z praktykiem zawodu". Zajęcia realizowane będą w salach dydaktycznych Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK. Plany poszczególnych, nr sal i terminarze spotkań podawane będą indywidualnie uczestnikom lub wysyłane mailowo z uwagi na Ustawę o ochronie danych osobowych. W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. sz.bogucki@gmail.com  505 349 066
Uwaga Pracodawcy !!
10:22 , 20 marzec 2011
Zapraszamy Pracodawców do wzięcia w projekcie ,,Edukacja dla rynku pracy" poprzez program Staży dla Studentów i Absolwentów UJK w Kielcach. Celem stażu jest przygotowanie zawodowe studenta do realiów rynku pracy, realizowany w formie 3 miesięcy w pełnym wymiarze godzinowym. Izba Gospodarcza ,,Grono Targowe Kielce" jest instytucją kierującą na staż a tym samym jest płatnikiem wynagrodzenia stażowego oraz składek na ubezpieczenie społeczne. W ramach projektu przewidziano także rekompensatę dla pracodawców z tytułu ,,przygotowania miejsca pracy i opieki nad stażystą". Szczegółowe informacje oraz kryteria dostępne są:
w Punkcie Konsultacyjnym GTK
ul. Świętokrzyska 15
bud. G pok. A8 (parter)
mail: stanczyk.beata@gmail.com
Projekt finansowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Oferta na usługi cateringowe
14:15 Wtorek, 01 marzec 2011
"Izba Gospodarcza Grono Targowe Kielce" zaprasza do składania pisemnych ofert na realizację usługi cateringowej na cykliczne spotkania panelowe prowadzone w ramach projektu ,,Edukacja dla rynku pracy" z dowozem na terenie m.Kielce. Oferta obejmować musi:
  • dania gorące dla 16 osób,
  • kanapki,
  • ciastka.
  • kawa,
  • herbata
Ofertę z wyceną usługi na pojedyncze spotkanie panelowe prosimy składać w zamkniętej kopercie do dnia 22.03.2011 r. w punkcie konsultacyjnym GTK przy ul. Świętokrzyskiej 15 w Kielcach bud. G  pok. A8"
Uwaga Przedsiębiorcy !!!
10:25 Poniedziałek, 28 luty 2011
Zapraszamy pracodawców do wzięcia udziału w programie praktyk studenckich w ramach projektu ,,Edukacja dla rynku pracy", finansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Celem praktyk jest przygotowanie zawodowe studentów UJK w Kielcach do wejścia na rynek pracy oraz do podjęcia zadań w firmie zbieżnych z profilem wykształcenia i zainteresowań Praktykanta/Praktykantki.
Praktyki realizowane są w systemie 3 miesięcznym w ilości 15 godzin tygodniowo. Pracodawcy z tytułu ,,przygotowania miejsca pracy i opieki nad Praktykantem" przysługuje dopłata rozliczana na podstawie FV/rachunku i umowy trójstronnej. Po szczegółowe informację dotyczące procesu praktyk i wymagań zainteresowani przedsiębiorcy proszeni są o kontakt z:
Punktem Konsultacyjnym GTK
ul. Świętokrzyska 15 bud. G pok. A8
25-406 Kielce
mail: stańczyk.beata@gmail.com

Znaleziono 73 wpisów i podzielono je po 10 na stronę
wybór strony: poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna
Grono Targowe Kielce 2021      (web) PCet