Aktualności

Poszukiwani Trenerzy
13:46 Poniedziałek, 07 luty 2011
Izba Gospodarcza ,,Grono Targowe Kielce", partner w projekcie ,,Edukacja dla rynku pracy" poszukuje  trenerów do prowadzenia zajęć dydaktycznych w ramach modułu ,,Spotkań z praktykiem zawodu" na wydziale Pedagogiczno-Artystycznym. Stawka przewidziana za 1h zrealizowanego szkolenia wynosi 120 zł brutto. Od Trenerów wymagane jest min. 2 letnie doświadczenie zawodowe zbieżne z kierunkiem wydziału. Praca lub udział w projektach NSRO będzie dodatkowym atutem. Osoby zainteresowane powinny dostarczyć do 21.02.2011 swoje CV w zamkniętej kopercie do punktu konsultacyjnego GTK przy ul. Świętokrzyskiej 15 bud. G  pok.a8  w Kielcach. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Poszukiwani Trenerzy
13:44 Poniedziałek, 07 luty 2011
Izba Gospodarcza ,,Grono Targowe Kielce", partner w projekcie ,,Edukacja dla rynku pracy" poszukuje do stałej współpracy trenerów do prowadzenia zajęć dydaktycznych w ramach modułu ,,Przedsiębiorczy student". Zakres tematyczny szkolenia podany jest w zakładce ,,Szkolenia przedsiębiorczy student". Stawka przewidziana za 1h zrealizowanego szkolenia wynosi 120 zł brutto. Od Trenerów wymagane jest min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w danym temacie. Praca lub udział w projektach NSRO będzie dodatkowym atutem. Osoby zainteresowane powinny dostarczyć do 21.02.2011 swoje CV w zamkniętej kopercie do punktu konsultacyjnego GTK przy ul. Świętokrzyskiej 15 bud. G  pok.a8  w Kielcach z dołączoną adnotacją do prowadzenia którego  zagadnienia aplikują. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Szanowni Państwo
14:39 , 30 styczeń 2011
Miło nam poinformować, że rozpoczął się projekt ,"Edukacja na rynku  pracy" realizowany przez Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego w  Kielcach oraz Izbę Gospodarczą ,,Grono Targowe Kielce". Celem Projektu  jest wzrost stopnia powiązania oferty kształcenia Uniwersytetu Jana  Kochanowskiego w Kielcach z potrzebami rynku pracy. Działania te  prowadzone będą poprzez m.in. dopasowanie kierunków kształcenia do  potrzeb rynku pracy, szkolenia podnoszące kwalifikacje studentów,  praktyki studenckie oraz płatne staże w najlepszych firmach regionu.

Znaleziono 73 wpisów i podzielono je po 10 na stronę
wybór strony: poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8
Grono Targowe Kielce 2021      (web) PCet